Rychlý kontakt

AKTUAL, s.r.o.  SECRET CRYSTALS

MOBIL 731 449 449

VELKOOBCHOD  tel.: +420 603443514 - na tomto čísle nepodáváme informace o objednávkách a zásilkách

Мы говорим по-русски  +420 603443514

 

Email: elisa@aktual.cz

Email velkoobchod a partnerská spolupráce: aktual@aktual.cz

Napište nám:

Další lakované kameny a korálky BeCharmed LETTER

Neúnavně pokračujeme v naskladňování novinek

SECRET CRYSTALS

pro sezónu jaro/léto 2019! Velice mile nás překvapil zájem o nové lakované rivolky v jarních barvičkách BUTTERCUPLILAC LIME.....a tak jsme se rozhodli Vám nabídnout i jiné kameny v různých velikostech. Doufáme, že si je pořádně užijete. (BTW malé edukativní okénko...pár zákaznic si přišlo pro ty nové "máslové" rivolky.....buttercup je PRYSKYŘNÍK, neboli ranunculus....butterfly také není "létající máslo"smiley).

Dále jsme naskladnili asi největší "pecku" nové kolekce, a to PÍSMENKOVÉ korálky BeCharmed LETTER. Jedná se o ocelové korálky nejen pro nárámky, každé písmenko je na každém korálku vždy 3x dokola po obvodu a s logem kolem dírky na každé straně. V nabídce je celá abecedu pouze v barvě CRYSTAL, my jsme pro začátek naskladnili statisticky 10 nejprodávanějších písmenek. Na fotečkách je na korálcích bohužel mnoho rušících světelných odrazů, ve skutečnosti vypadají mnohem mnohem lépe!!! A porovnáte-li cenu a především kvalitu s konkurencí, např. Morellato nebo nekřesťansky předraženou Pandorou, pak nemáte šanci si tyto korálky nezamilovatheart

 

Nakonec jsme ještě přidali pár speciálek s efektem Shimmer, Moonlight, Blue AB, Bermuda Blue a pár šatonů 1088 ss 29 a ss 39, které sice již máme delší dobu skladem, ale zatím neměli tu čest se "blýsknout" na našem webu...viz. sekce NOVINKY.

Veškeré novinky najdete přehledně seřazené zde     N O V I N K Y